KONST / Litografier / Färglitografi 12667471
nr 1266 7471
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, Segelbåt, signerad. Motivet: 37x25 cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
400 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 juli 2019
kl 21:02:49
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)